O nas

ZIELONE MIASTO

„Zielone Miasto” – magazyn zielonej polityki, cywilizacji i stylu życia. Prezentuje zielone inicjatywy i dobra, miejsca i wydarzenia, m.in. zielony biznes, transport oraz zdrowy styl życia. Każdy numer koncentruje się na jednym temacie, „oglądanym” z wielu perspektyw. Przyglądaliśmy się w Zielonym mieście m.in. oddechowi i roślinom, młodości i przyszłości, szczęściu i rozkoszy.

„Zielone Miasto” ma ambicję być zielonym wielkomiejskim niezbędnikiem. Wydawane jako dwumiesięcznik, nieodpłatnie, dystrybuowane jest w dziesiątkach „zielonych” miejsc: hostelach, biurach organizacji pozarządowych, ambasadach, na targach, kongresach, debatach itd. Nowoczesne ekspozytory na czasopismo wykonała na specjalne zamówienie firma ho::lo – jedna spośród najbardziej znanych ekomarek w Polsce.

Dzięki ciekawej treści, nowoczesnemu designowi i dobrze rozwiniętej sieci dystrybucji oznaczamy naszym logo ważne zielone miejsca w Polsce. Reklamowanie u nas produktów i usług to wejście do zielonego obiegu. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. „Zielone Miasto” jest po to, by wzmacniać i rozwijać zieloną stronę mocy. Zapraszamy do współpracy. 

Redaktorka naczelna Beata Maciejewska beata.maciejewska@zielonyinstytut.pl 609 770 793

Grafika Agnieszka Kraska Ultra-Fiolet http://www.ultra-fiolet.pl 

Promocja Gabriela Morawska gabriela.morawska@zielonyinstytut.pl  666 232 868

Wydawca: Zielony Instytut http://www.zielonyinstytut.pl  Warszawa